Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty z arteterapii, które odbędą się dnia 6 listopada (sobota) w godzinach od 10.30 do 13.30 w głownym budynku Muzeum Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim (ul. Boczna 2).

Kochani, zapraszamy na kolejne warsztaty z arteterapii, które poprowadzi pani Asia Górecka. Będziemy przygotowywać ozdoby świąteczne m.in. choinki z łupinek od pistacji. Zapraszamy starsze dzieciaki oraz młodsze dzieci wraz z rodzicami ze względu na pracę z klejem na gorąco. Na zajęciach także popracujemy techniką scrapbooking. Warsztaty odbędą się w soboę 6 listopada w godzinach od 10.30 do 13.30 w głównym bydynku Muzeum na ul. Bocznej 2. Udział jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy ?